REDAKCJA 2013-2014

 

Redakcja edycji  2013-2014

Hanna Dyrcz – studentka grafiki na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, łączy praktykę artystyczną z wiedzą teoretyczną z zakresu intertekstualnie pojętej kultury.

Iga Fijałkowska – ukończyła historię sztuki oraz edytorstwo współczesne. Jej praca magisterska dotyczyła metodologii i percepcji szeroko pojętej sztuki nieprofesjonalnej. Filmomaniaczka i pasjonatka sztuki w przestrzeni publicznej. Współpracuje z miesięcznikiem Art & Business.

Coraline Guilbeau – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Bordeaux we Francji.W 2012 roku ukończyła pierwszy stopień studiów, obecnie kontynuuje naukę na drugim. W swojej praktyce artystycznej przede wszystkim skupia się na performansie i video art. Szczególnie ineteresuje się relacjami pomiędzy znaczeniami języka i jego recepcją. W lipcu i sierpniu 2013 odbyła staż w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Katarzyna Mieleszko – absolwentka filologii polskiej UwB, od października studentka V roku historii sztuki UW. Interesuje się literaturą i sztukami wizualnymi, ostatnio także tkaniną unikatową i eksperymentalną.

Aleksandra Kolatorska – z wykształcenia kulturoznawca, na co dzień pracuje jako specjalista ds. marketingu w branży reklamowej. Rozdarta między miastem a naturą, tradycją a kulturą współczesną, zachodem a wschodem.

Ewa Kozik – absolwentka filozofii na Trinity College Dublin oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada dyplom animatora kultury. Na stałe współpracuje z magazynem Glissando i nieformalną grupą artystyczną Pracownia 315. Publikuje na łamach Kultury Liberalnej i Magazynu Sztuki

Katarzyna Witt – studentka historii sztuki na UW. Współpracuje z Muzeum od marca 2012 roku, aktywnie wspierając dział edukacji. Pracę dyplomową poświeciła strategii programowej Muzeum.

Arletta Wojtala – z wykształcenia historyk sztuki i projektant, zawodowo związana z branżą reklamową.

Krzysztof Wójcik – absolwent kulturoznawstwa na UW, członek Wydawnictwa 40 000 Malarzy, autor tekstów o niezależnej muzyce improwizowanej na portalu Jazzarium.pl, a ostatnio także popupmusic.pl. Z Muzeum Sztuki Nowoczesnej współpracuje od września 2012.

Jerzy Łepkowski – student kulturoznawstwa UW, interesuje się antropologią, podróżowaniem, sztuką audiowizualną, zarówno lokalną, jak i egzotyczną.

koordynacja: Marta Skowrońska (Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s